Vrijdag 14 december: Lichtjesavond in Delfshaven met huisgemaakte erwtensoep!

Vrijdag 14 december: Lichtjesavond in Delfshaven met huisgemaakte erwtensoep! 150 150 Poolcafé Delfshaven

Op 14 december a.s. is het lichtjesavond op Delfshaven. De oudhollandse zeilschepen in de Aelbrechtskolk en Voorhaven ontsteken dan om 17:30 uur hun lampjes. Daar is een goede reden voor want onlangs zijn de steigers in dit historische deel van Delfshaven vernieuwd. De bewoners van Historisch Delfshaven zijn uitgenodigd om onder het genot van Glühwein dit bijzondere moment mee te maken.

De Ondernemersvereniging Historisch Delfshaven, de Stichting Historisch Delfshaven, het Havenmuseum en het Albeda Infopunt in het Zakkendragershuisje zorgen er in samenspraak met de Deelgemeente en het Havenmuseum voor dat vanaf 14 december tijdens de wintermaanden ook andere plekken rond de Aelbrechtskolk sfeervol verlicht zijn. De Pelgrimvaderskerk en de Horeca zijn het middelpunt van de feestelijke activiteiten.
Wij serveren heerlijke huisgemaakte erwtensoep. Mis dit sprookjesachtige evenement niet.

Poolcafé Delfshaven

Redacteur voor de mooiste uitgaansgelegenheid van Rotterdam en omstreken! Met de beste homemade hamburgers van Nederland!

All stories by: Poolcafé Delfshaven

Leave a Reply

Your email address will not be published.


Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Deze site gebruikt functionele en analytische cookies om de website naar behoren te laten functioneren.
Meer informatie